Časté dotazy

Jak najít Rádio Jih?

Na vašich radiopříjmačích nás naladíte na frekvencích 88.9 FM pro Jižní Moravu, 88.9 FM pro Hodonínsko a Kyjovsko, 105.1 FM pro Brněnsko, 98.0 FM pro Zlínsko, 96.9 FM pro Uhersko Hradišťsko a 101.4 FM pro Břeclavsko. Osobně nás můžete navštívit od pondělí do pátku, od 8 do 16 hodin v Hodoníně, ulice Brněnská 38 (vedle Okresní veterinární správy).

Jak poslouchat Rádio Jih přes internet?

Rádio Jih Jižní Morava
http://www.play.cz/radio-jih

Rádio Jih Cimbálka
http://www.play.cz/radio-jih-cimbalka

Jak zadat reklamu?

Kontaktujte obchodní oddělení Rádia Jih.

Telefonicky 518 344 156, faxově 518 344 132, emailově obchod@radiojih.cz nebo osobně v sídle Rádia Jih, Brněnská 38, Hodonín, pondělí až pátek od 8 do16 hod.

Jak oznámit kulturní akci?

Nejdříve napište s dostatečným předstihem (nejméně 14 dnů) e-mail na adresu kultura@radiojih.cz, uveďte stručnou informaci o akci a samozřejmě kontakt na pořadatele. Domluvíme se potom na podmínkách zveřejnění.

Můžete také kontaktovat obchodní oddělení, telefon a fax 518 344 132, obchod@radiojih.cz, nebo osobně v sídle Rádia Jih, Brněnská 38, Hodonín, po-pá 8-16 hod.

Zpoplatnění podléhají komerční akce (např. diskotéky, koncerty, módní přehlídky, festivaly, plesy, burzy, kurzy, autosalony, veletrhy apod). Podmínky zveřejnění si domluvíte s naším obchodním zástupcem. Rádio může navrhnout částečnou nebo úplnou reciproční reklamu.

Zdarma zveřejňujeme dle dohody akce reciproční, akce příspěvkových, charitativních, zájmových organizací, důležitá oznámení státních, krajských, městských či obecních úřadů a záchranného systému. Formu a počet zveřejnění navrhuje rádio.

Jak varovat ostatní posluchače před dopravními komplikacemi?

Zavolejte prosím na naši dopravní linku 608 37 27 07, nebo pošlete SMS na číslo 606 703 889 a sdělte místo, čas a okolnosti události (dopravní nehoda, zácpa, nesjízdná silnice, radar). Vaše varování zveřejníme v nejbližším možném čase.

Jak blahopřát v Dechparádě?

Dechparádu (blahopřání s dechovkou, zajímavosti, pozvánky, rozhovory) vysíláme každou neděli od 8 do 9 hodin.

Blahopřání oslavencům pište čitelně a stručně (na stroji, počítači nebo hůlkovým písmem, do 40 slov). Připište požadované nedělní datum odvysílání a pokud možno telefonický kontakt na Vás.

Složenkou typu C uhraďte částku 100 Kč (za jedno blahopřání) na adresu Rádio Jih, Dechparáda, Brněnská 38, 695 01 Hodonín.

Platíte zveřejnění blahopřání, výběr skladby zajistí rádio.

Dopis s textem a v něm ústřižek (nebo kopii) složenky zašlete alespoň 14 dnů předem na stejnou adresu.

Platbu i text můžete doručit též osobně v po-pá 8-16 hodin do sídla Rádia Jih, Brněnská 38, Hodonín.

Jak blahopřát v Blahopřání k narozeninám?

Blahopřání k narozeninám (populární česká i zahraniční hudba) vysíláme každou neděli od 9 do 13 hodin.

Blahopřát svým blízkým můžete buď živě telefonicky (na výzvu moderátora) nebo písemně (se zárukou odvysílání).

Blahopřání oslavencům pište čitelně a stručně (na stroji, počítači nebo hůlkovým písmem, do 40 slov). Připište požadované nedělní datum, případně rozmezí hodin odvysílání a pokud možno telefonický kontakt na Vás.

Složenkou typu C uhraďte částku 100 Kč (za jedno blahopřání) na adresu Rádio Jih, Blahopřání k narozeninám, Brněnská 38, 695 01 Hodonín.

Platíte zveřejnění blahopřání, výběr skladby zajistí rádio.

Dopis s textem a v něm ústřižek (nebo kopii) složenky zašlete alespoň 14 dnů předem na stejnou adresu.

Platbu i text můžete doručit též osobně v po-pá 8-16 hodin do sídla Rádia Jih, Brněnská 38, Hodonín.

Jak věnovat skladbu, zahrát skladbu na přání, poslat SMS?

Písničková přání plníme především každý všední den od 18 do 20 hodin, kontaktovat nás můžete telefonicky přímo do studia na číslo 518 345 678, napsat e-mail na adresu studio@radiojih.cz nebo poslat SMS na číslo 606 703 889. Stejným způsobem nás můžete kontaktovat i při Písničkových přáních během celého víkendu a to vždy po výzvě moderátora.

Jak soutěžit?

Pokud si s námi chcete zasoutěžit tak pozorně poslouchejte naše vysílání, moderátor Vám vždy vysvětlí nejen princip soutěže, ale také jak máte postupovat a jakým způsobem se do soutěže zapojit.

Všechny identifakční údaje získané od posluchačů (telefonní čísla atd.) mohou být použity pouze pro vnitřní potřebu Rádia Jih.

PartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Pravě hrajeme

BILA LUCIE JAMPADAMPADAMPA

Play