Časté dotazy

Jak naladit Rádio Jih?

Na vašich radiopříjmačích nás naladíte na frekvencích 88.9 FM pro Jižní Moravu, 88.9 FM pro Hodonínsko a Kyjovsko, 105.1 FM pro Brněnsko, 98.0 FM pro Zlínsko, 96.9 FM pro Uhersko Hradišťsko a 101.4 FM pro Břeclavsko. Osobně nás můžete navštívit od pondělí do pátku, od 8 do 16 hodin v Hodoníně, ulice Brněnská 38 (vedle Okresní veterinární správy).


Jak poslouchat Rádio Jih přes internet?

Rádio Jih Jižní Morava
http://www.play.cz/radio-jih

Rádio Jih Cimbálka
http://www.play.cz/radio-jih-cimbalka


Jak zadat reklamu?

Kontaktujte obchodní oddělení Rádia Jih.

Telefonicky 518 344 132, emailově obchod@radiojih.cz nebo osobně v sídle Rádia Jih, Brněnská 38, Hodonín, pondělí až pátek od 8 do16 hod.


Jak oznámit kulturní akci?

Nejdříve napište s dostatečným předstihem (nejméně 14 dnů) e-mail na adresu kultura@radiojih.cz, uveďte stručnou informaci o akci a samozřejmě kontakt na pořadatele. Domluvíme se potom na podmínkách zveřejnění.

Telefonicky 518 344 132, emailově obchod@radiojih.cz nebo osobně v sídle Rádia Jih, Brněnská 38, Hodonín, pondělí až pátek od 8 do16 hod.

Zpoplatnění podléhají komerční akce (např. diskotéky, koncerty, módní přehlídky, festivaly, plesy, burzy, kurzy, autosalony, veletrhy apod). Podmínky zveřejnění si domluvíte s naším obchodním zástupcem. Rádio může navrhnout částečnou nebo úplnou reciproční reklamu.

Zdarma zveřejňujeme dle dohody akce reciproční, akce charitativních organizací, důležitá oznámení státních, krajských, městských či obecních úřadů a záchranného systému. Formu a počet zveřejnění navrhuje rádio.


Jak varovat ostatní posluchače před dopravními komplikacemi?

Zavolejte prosím na naši dopravní linku 608 37 27 07, nebo pošlete SMS na číslo 606 703 889 a sdělte místo, čas a okolnosti události (dopravní nehoda, zácpa, nesjízdná silnice, radar).


Jak blahopřát v Dechparádě?

Dechparádu (blahopřání s dechovkou, zajímavosti, pozvánky, rozhovory) vysíláme každou neděli od 8 do 9 hodin.

Blahopřání oslavencům pište čitelně a stručně (na stroji, počítači nebo hůlkovým písmem, do 40 slov). Připište požadované nedělní datum odvysílání a pokud možno telefonický kontakt na Vás.

Složenkou typu C uhraďte částku 100 Kč (za jedno blahopřání) na adresu Rádio Jih, Dechparáda, Brněnská 38, 695 01 Hodonín.

Platíte zveřejnění blahopřání, výběr skladby zajistí rádio.

Dopis s textem a v něm ústřižek (nebo kopii) složenky zašlete alespoň 14 dnů předem na stejnou adresu.

Platbu i text můžete doručit též osobně v po-pá 8-16 hodin do sídla Rádia Jih, Brněnská 38, Hodonín.

Využít můžete i platbu bankovním převodem a přání zadat přes e-mail v následujících dvou krocích.

1. krok
Na bankovní učet číslo 86-845950227/0100 uhraďte částku  100 Kč a uveďte variabilní symbol 999. Do zprávy pro příjemce napište nedělní datum dechparády, kdy chcete blahopřání zahrát  a příjmení oslavence.

2. krok
Napište e-mail na obchod@radiojih.cz a pošlete text blahopřání. Nezapomeňte uvést jména oslavence, gratulantů a přiložte potvrzení
o provedení bankovního příkazu.

Je potřeba splnit oba kroky – blahopřání neuhrazená ani bez textu nebudou odvysílána.

Soutěže

Další soutěže

PartnerPartnerPartnerPartner

Pravě hrajeme

POETIKA KARAVANA (FT. MIRAI)

Play