Jirka Benada

VEČER NA JIHU

Jirka Benada

Vše podstatné bylo řečeno... Ano to je pravda. Ale...

Narodil jsem se v době, kdy Beatles začali vybrnkávat akordy svých slavných skladeb. Poprvé jsem slyšel „západní“ muziku z pásků, které mi nechal nahrát otec u kamaráda. Jména jako Johny Cash, Paul Anka, Simon and Garfunkel a další, jsem chápal jako velké neznámé, ale jenom dočasně. Vedle sportu byla pop music velkou drogou, do které jsem pronikal stále hlouběji. Hudba stála za mými velkými úspěchy, na druhou stranu mě dokázala několikrát v životě poslat doslova do kolen. Nikdy jsem na svůj koníček, ale nezanevřel. Dokonce jsem dokázal  odejít i ze své kariéru slibující profese. Ano jsem to já, klidný život mi není souzený a nebráním se tomu.
Po patnácti letech jsem stále věrný Rádiu Jih a dokud bude v éteru, věrný zůstanu. Jsem poměrně zdrženlivý na velká vyznání. Prostě to neumím. Nicméně mnozí by řekli , že je to láska, od které se ani po letech neodchází...

jirka.benada@radiojih.cz

Připojené obrázky

jirka-benada_1.jpg jirka-benada_2.jpg jirka-benada_3.jpg jirka-benada_4.jpg

Akce

  • 23dubnaSnídaně Rádia Jih 2018

    Začněte svůj den se snídaní od Rádia Jih! Zpříjemněte si ráno voňavou kávou a čerstvou snídaní. Jedeme za vámi! Stavte se za námi cestou do práce nebo školy.

Další akce

PartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Pravě hrajeme

RIHANNA FOUR FIVE SECONDS

Play