Renata Janovíček

ODPOLEDNE NA JIHU

Renata Janovíček

KDO JSEM
Jako malá holka jsem docela často stála před zrcadlem, držela v ruce fáčko ( deodorant ) a hrála si na televizní hlasatelku. A jak slyšíte, zůstalo mi to do dneška. Prostě jsem si šla za svým snem. Mám ráda všechno živé a rozhodně nejsem vlk samotář. Miluju smích a lidi, od kterých se můžu učit a kteří mě posouvají směrem dopředu.

PROČ JSEM NA RÁDIU JIH
Rádio jih jsem ladila už jako náctiletá a vždycky jsem si říkala, jaké to asi je pracovat v rádiu. Tak jsem to prostě jednoho dne zkusila a ono to vyšlo. A co si budeme povídat, jižní Morava je krásná…narodila jsem se tady a hlavně našla práci svých snů. Tak kam bych chodila :))

MÉ KLADY A ZÁPORY
Teda, to je otázka. :) Že bych to na sebe naprášila? Tak dobře! Jsem hrozně líná. Nejraději mám to, když nemusím dělat nic a co už vůbec nedávám, tak to je ranní vstávání. Ale když už  k něčemu dokopu, většinou to dopadne dobře.  Takže jsem vlastně i šikovná :)) A nebojím se sama pochválit. A když se to všechno zprůměruje, docela to jde :) Zkuste si mě poslechnout… jsem tu pro vás každý všední den mezi 13 a 17 hodinou.

renata.janovickova@radiojih.cz

Soutěže

Další soutěže

PartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Pravě hrajeme

VENGABOYS SHALALA LALA

Play