Hit pro lepší náladu

 • Evanescence - Bring Me To Life

  Evanescence - Bring Me To Life

  Tak tuto kapelu určitě znáte... Evanescence je americká hudební partička hrající mix gothic rocku, alternativního rocku a metalu a díky milionům prodaných desek získali dvě sošky Grammy. Singl "Bring Me to Life", který vyšel 22. dubna 2003, byl mimochodem zahrnut jako soundtrack do filmu Deredevil. I díky této syntéze se song pohyboval v první destíce hitparád ve Spojených státech, Argentině, Německu, a nebo na Novém Zélandu. Na účtě má také platinovku Recording Industry Association of America (RIAA) a dokonce dvakrát ze strany australské Recording Industry Association (ARIA).

 • Metro Station - Shake It

  Metro Station - Shake It

  "Shake It" je píseň americké pop-rockové kapely Metro Station, která vznikla roku 2006 v Los Angeles v Kalifornii. Založili ji Mason Musso a Trace Cyrus, kteří na sebe narazili na nahrávání seriálu Hannah Montana, ve kterém působí bratr Mussoa Mitchel Musso a sestra Cyruse Miley Cyrus. Singl "Shake It" se dostal na 10. místo v žebříčku Billboard Hot 100 a získal po dvou platinových oceněních v Austrálii a Spojených státech a tři platinová ocenění v Kanadě.

 • Ace of Base - Life Is a Flower

  Ace of Base - Life Is a Flower

  "Life Is a Flower" je název singlu, který Ace of Base vydali v roce 1998. V UK se ho následně prodalo více jak 264 tisíc kopií a největší úspěch zaznamenal v Danish Singles Chart (2), UK Airplay Chart (3) a Finnish Singles Chart (3).

 • James Blunt - You're Beautiful

  James Blunt - You're Beautiful

  Ve Spojeném království a Austrálii dosáhl na první příčku a stejně tak bodoval i v USA a Kanadě. V UK se prodalo více jak 625 tisíc kopií, alespoň dle statistik Official Charts Company a více než 3 miliony ve Spojených státech. A o čem je text této písně? Říká se, že inspirací byla Bluntova bývalá přítelkyně Dixie Chassay. Píseň získala v roce 2007 tři nominace na Grammy Awards - Nahrávka roku, píseň roku a nejlepší mužský pěvecký výkon.

 • Timbaland - Morning After Dark

  Timbaland - Morning After Dark

  Hit "Morning After Dark" z roku 2009 pocházející z alba Shock Value II. Na písni se podílel také francouzký zpěvák SoShy a následně na mezinárodní úrovni Nelly Furtado. Song se okamžitě začal prosazovat v hitparádách po celém světě: Hot 100 Airplay v USA, debutovala také v Kanadě, v Austrálii v ARIA Charts, v Billboard Hot 100 a také ve Velké Británii.

 • Nitty - Nasty Girl

  Nitty - Nasty Girl

  "Nasty Girl" je hip hopová záležitost z alba Player's Paradise amerického rappera Nittyho z Bronxu, který právě tímto hitem atakoval první pozice v hitparádách v Americe (2004) a Austrálii (2005).

 • Roxette - How Do You Do!

  Roxette - How Do You Do!

  "How Do You Do!" je skladba švédské poprockové skupiny Roxette, která byla vypuštěna jako první singl z alba Tourism. Singl se držel osm týdnů v žebříčku Billboard Hot 100 a dosáhl 58. místo. Pochopitelně se této skladbě dostalo většího úspěchu u nás v Evropě, kde se stala hitem v Německu, Švédsku a Nizozemsku. V žebříčku UK Singles Chart se usadila na 13. místě.

 • Backstreet Boys - I Want It That Way

  Backstreet Boys - I Want It That Way

  Píseň "I Want It That Way" amerického boy bandu Backstreet Boys se nachází na desce "Millennium" z roku 1999 a je označována jako popová balada roku. Získala tři nominace na ceny Grammy a byla zařazena do top výběrů Blender, MTV, Rolling Stone Magazine a VH1. Netřeba dodávat, že zcela zaslouženě... Tento jejich hit se stal číslem jedna ve více než 25 zemích světa, včetně Rakouska, Kanady, Německa, Nového Zélandu, Švýcarska a Velké Británie. Ve Spojených státech se usadila na 6. příčce v nejprestižnější Billboard Hot 100 chart.

 • Michael Jackson - They Don't Care About Us

  Michael Jackson - They Don't Care About Us

  "They Don't Care About Us" je v pořadí čtvrtý singl z alba "HIStory: Past, Present and Future, Book I", vydaného 31. března 1996. Jedná se o jednu z nejkontroverznějších skladeb Michela Jacksona, která se stala jedničkou ve všech evropských hitparádách.

 • Lucie Vondráčková - Zombie

  Lucie Vondráčková - Zombie

  Dalším Hitem pro lepší náladu je "Zombie" zpěvačky Lucky Vondráčkové z alba "Oheň". Muzika pochází z dílny úspěšného italského dua La Bionda a projevilo o ni zájem hned několik zpěvaček. Lucii proto velmi potěšilo, že si autoři vybrali právě ji. O režii klipu se postaral Tomáš Kasal, který se nechal inspirovat právě názvem skladby, ve které jde hlavně o problém v partnerském vztahu, kdy jeden je zamilovaný a druhý ne.

 • Avril Lavigne - Complicated

  Avril Lavigne - Complicated

  "Complicated" je debutový singl z alba "Let Go" kanadské zpěvačky Avril Lavigne z roku 2002, který po dobu šesti týdnů kraloval hitparádě v Austrálii, Novém Zélandu a Mexiku (devět týdnů), stal se číslem dvě nejprestižnější americké hitparády Billboard Hot 100 a číslem tři v Británii. A co víc... Avril zlomila rekord singlu "Torn" zpěvačky Natalie Imbruglie s hitem, když se stal její "Complicated" na 16 týdnů jedničkou v Adult Top 40.

PartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Pravě hrajeme

NO NAME PRVA

Play