Pro pořadatele akcí

Pořádáte koncert, ples, zábavu, vinařskou akci či dětský den? Kontaktujte nás a o Vaší akci uslyší celá jižní Morava! Spojte síly s nejposlouchanějším rádiem v regionu - Rádiem Jih.

Pro pořadatele akcí

Vyplňte kontaktní formulář se základními informacemi o Vás a Vaší akci a my se Vám obratem ozveme.

Forem spolupráce je několik. Vždy vše s Vámi rádi probereme osobně, telefonicky či emailově a připravíme pro Vás takovou formu spolupráce, která Vám zajistí nejefektivnější formu propagace Vaší akce a to s přihlédnutím k Vašim představám, cílům i možnostem. A nebojte se, vždy s Vámi budeme hovořit srozumitelně a otevřeně.

Jsme nejen úspěšné rádio, ale dobře se nám vede také na Facebooku a webových stránkách a rádi Vám pomůžeme s propagací i na internetu.

Krátce o Rádiu Jih

Rádio Jih - nejposlouchanější rádio na Hodonínsku a Břeclavsku se silným zásahem na Uherskohradišťsku a své věrné posluchače máme také na Brněnsku a Zlínsku. Další tisíce posluchačů denně oslovujeme na Slovensku.

Každý den přinášíme desítky aktuálních informací a zajímavostí z našeho regionu, soutěžíme o peníze na ruku a hodnotné výhry, naši moderátoři denně baví jižanské posluchače a k tomu všemu jim hrají hity pro dobrou náladu. I po 23 letech jsme Vám na Slovácku a jižní Moravě nejblíž - stále vysíláme ze srdce Slovácka, z Hodonína.

To jsme my - Rádio Jih. A teď naopak rádi poznáme Vás. Představte nám Vaši akci a pozvěte na ni posluchače Rádia Jih.

Kontaktní formulář

Soutěže

Další soutěže

PartnerPartnerPartnerPartner

Pravě hrajeme

REA GARVEY TALK TO YOUR BODY

Play