88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

21.7. Slavnostní otevření nového koupaliště v Kyjově s Rádiem Jih

Ve čtvrtek 21. července se v 10:00 hod. otevírá slavnostně zbrusu nové koupaliště v Kyjově a Rádio Jih u toho nebude chybět!
15. 7. 2022

Na čtvrtek 21. července si nic velkého neplánujte, klidně si nahlaste dovolenou a dorazte na 10. hodinu na nové, moderní a krásné koupaliště v Kyjově! Po 3 letech se kyjovští konečně dočkají letních radovánek ve vodě a jelikož nám počasí zatím hlásí tropické třicítky, vypadá to na to nejúžasnější zahájení provozu nového kyjovského koupaliště!

Brány koupaliště se otevřou přesně v 10:00 hod. a už od prvních minut u toho bude i tým Rádia Jih!

  • Z nového kyjovského koupaliště budeme od 10:00 do 15:00 hod. ŽIVĚ vysílat. Těšit se můžete na vysílání Jirky Veselého.
  • Ten si každou hodinu vybere někoho z vás a zahraje vám váš oblíbený hit pro dobrou náladu a vy můžete přímo do živého vysílání Rádia Jih pozdravit své blízké, známé, kolegy apod.
  • Přivezeme s sebou i profesionální fotokoutek od Foto One, abychom se společně s vámi zvěčnili, že jsme byli jedni z prvních návštěvníků na novém koupališti v Kyjově.
  • Těšit se můžete na soutěže pro děti a spousty dárků i sladkostí.

Jsme Rádio Jih – Rádio jižní Moravy a být součástí otevření nového koupaliště v Kyjově je pro nás velkou poctou. Moc se na vás všechny těšíme! Tak dorazte!

Více informací o otevření zbrusu nového kyjovského koupaliště najdete na aquavparku.cz nebo na Facebooku.