88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit
Podzimní hodování s Rádiem Jih!

5. – 8.8. Svatovavřinecké slavnosti v Hodoníně

Svatovavřinecké slavnosti v Hodoníně se nezadržitelně blíží! Už od 5. do 8. srpna se těšte na novou podobu oblíbené hodonínské akce a letos i se spoustou velkých hvězd a fantastickou gastro zónou.
26. 7. 2022

Letošní Svatovavřinecké slavnosti v Hodoníně se představí ve dnech 5. až 8. srpna v novém! Nabitý program nás čeká nejen na Masarykově náměstí, ale premiérově i na Sokolském stadionu!

Na Masarykově náměstí zůstává program zdarma a nabídne například historický průvod, pohádkové šermířské klání, folklórní pásmo, vystoupení hodonínských mažoretek či hudební vystoupení The Muzzles, K4 Band, Fat Cat a dalších.

Na Sokolském stadionu je ale letos připraven skutečně hvězdný a nabitý program – plnohodnotná festivalová scéna! Živě vystoupí Ewa Farna, Ben Cristovao, Jaroslav Uhlíř, Marcell, Kateřina Marie Tichá, 7krát3 a mnoho dalších! A k tomu se můžeme těšit na fantastickou gastro zónů! Pozor! Děti do 12 let mají vstup zdarma!

A jelikož je Rádio Jih hrdým mediálním partnerem Svatovavřineckých slavností, ve vysílání v těchto dnech rozdáváme volné vstupenky do festivalové zóny!

Podrobné informace o hodonínských Svatovavřineckých slavnostech a o vstupenkách na Sokolský stadion už nyní na www.svatovavrinecke.eu.