88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Našli jsme nejlepší prodavačky na jihu Moravy

V týdnu od 15. do 19. února jsme na Facebooku a ve vysílání Rádia Jih hledali nejlepší prodavačky, prodavače a obchody s nejvstřícnějším personálem. A jak vaše hlasování dopadlo?
19. 2. 2021

Představujeme vám nejlepší jihomoravské prodavačky a obchody s nejvstřícnějším personálem podle nominací na Facebooku Rádia Jih:

Bóďa Koudelová z Okna Macek, Dubňany
Maruška Latíková z Ťapkolandu, Hodonín
Lenka Majerová ze Svačinek nejen na cesty, Vracov
Prodejna Takko v Hodoníně
Prodejna potravin Enapo ve Vacenovicích

A dále jste často nominovali:

Prodejny COOP, respektive bývalé Jednoty z mnoha jihomoravských obcí a měst, personál čerpací stanice MoravaGas v Kloboukách u Brna, personál prodejny Hruška v Hodoníně, Jana Záhoru z bufetu v břeclavské nemocnici, Masny Krásno v Bučovicích a ve Veselí nad Moravou, Lucii Bělochovou z hodonínského květinářství u kostela, kolektiv Optiky Klarity v Kyjově a spousty dalších!

Všem zmíněním a celkově i nominovaným na Facebooku Rádia Jih gratulujeme! Díky vám, posluchačům Rádia Jih jsme našli ty nejlepší prodavačky a obchody z nejvstřícnějším personálem na jižní Moravě. Ještě jednou opakujeme, že těch nominací bylo několik stovek, takže všem prodavačkám a prodavačům s milým a vstřícným přístupem patří velké poděkování a také velká poklona a to od celého týmu Rádia Jih!