88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Moderátoři

Lukáš Makovec

moderátor
Mám rád rychlou muziku, rychlá auta a motorky. Umím rychle pít, jíst, mluvit i číst a večer i rychle upadnout do spánku. A naopak vím, kdy zpomalit, protože jsou situace, kdy je rychlost na škodu ;)
Lukáš Makovec

Jirka Veselý

moderátor
Jsem jediný DJ široko daleko, který je ochotný uvalit za CD půlku platu. V létě občas pod vlivem rosé, v zimě pod vlivem tekutých švestek, celoročně pod vlivem hitů pro dobrou náladu.
Jirka Veselý

Anežka Binková

moderátorka
Jsem mladá holka, která ráda povídá, i to je jeden z důvodů, proč moderuju. Potřebuju se nějak vybít, abych nevymluvila díru do hlavy všem kolem mě. No a kromě toho zpívám, hraju na kytaru a píšu texty. A taky jsem věčně hlavou v oblacích.
Anežka Binková

Josef Bouda

moderátor
Lidi, hudba, Morava... to je můj život! Myslím, že z Moravy velkou rodinu dělá právě hudba (někdy i vínko). V mém případě platí, že bez rodiny nežiju. Potkat se můžeme na koncertech kapely Karel Gott Revival Morava.
Josef Bouda

Petr Indra

zprávař
Jsem přímý člověk s otevřenou myslí a smyslem pro humor. Smích je totiž, jak je známo, kořením života. Tak se s Jihem dobře bavte.
Petr Indra

Hanka Srncová

moderátorka
Narodila jsem se v Uherském Hradišti, ale už přes 20 let žiju ve Zlíně. Jsem pyšná maminka od 2 dětí a organizátorka MIA festivalu.
Hanka Srncová

Mirek Šafránek

moderátor
Stěhování? To je můj život - z Třebíče přes Prahu do Brna až na Pálavu - a tady jsem doma! A krom stěhování miluju ještě muziku a moderování. A pozor! Až budete na některé svatbě slyšet, jak se DJ pokouší zpívat - vězte, že jsem to já! Ale slibuju - na Jihu zpívat nebudu :)
Mirek Šafránek

Markéta Víšková

moderátorka
Jsem vždy pozitivně naladěná, zrozená pro každou srandu a po hlavě se vrhající do všech bláznivých výzev, které život přináší.
Markéta Víšková

Jitka Němá

pouštěčka hitů
Miluji skvělou muziku! Dobrá nálada mě nikdy neopouští a muži mě milují, protože pořád nežvaním, nic po nich nechci a nic jim nevyčítám. Ps.: Ani do rádia nemluvím a tak na Jihu pouštím v noci a o víkendech hity pro dobrou náladu.
Jitka Němá

Rastíno Janovíček

S Jihem za vínem
Jsem blázen do vína. Baví mě se dívat na svět přes skleničku moravského vína. Ano, v žilách mi teče modrá rulanda ;-)
Rastíno Janovíček

Franta Uher

Dechparáda
Rád si zpívám, vtipu se nevyhýbám. Přišel jsem na svět s mikrofonem v ruce a přes ten rádiový vás provedu světem dechovky.
Franta Uher