88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Moderátoři

Lukáš Makovec

moderátor
Mám rád rychlou muziku, rychlá auta a motorky. Umím rychle pít, jíst, mluvit i číst a večer i rychle upadnout do spánku. A naopak vím, kdy zpomalit, protože jsou situace, kdy je rychlost na škodu ;)
Lukáš Makovec

Veronika Brosteanu

moderátorka
Ráda tvořím, chodím, jóguju, žiju a většinou i ráda mluvím. Takže práce v rádiu, je pro mě značka ideál. Je to zábava a zbývá při ní čas i na to ostatní, co mám ráda. Jo a autentičtí lidi, ti mě baví moc!
Veronika Brosteanu

Vlasťa Macík

moderátor
Říkají, že tahle práce je mi souzena, i když pro mě to není práce, ale radost, kterou jsem si vysnil už ve svých 14 letech. Po šestileté pauze jsem se vrátil do éteru přes Rádio Jih a věřím, že společně zjistíme, že život je moooc fajn, i když zrovna slunce nesvítí.
Vlasťa Macík

Josef Bouda

moderátor
Lidi, hudba, Morava... to je můj život! Myslím, že z Moravy velkou rodinu dělá právě hudba (někdy i vínko). V mém případě platí, že bez rodiny nežiju. Potkat se můžeme na koncertech kapely Karel Gott Revival Morava.
Josef Bouda

Petr Indra

zprávař
Jsem přímý člověk s otevřenou myslí a smyslem pro humor. Smích je totiž, jak je známo, kořením života. Tak se s Jihem dobře bavte.
Petr Indra

Petra Vaculíková

moderátorka
Sobota by měla být o tom, co máte rádi. A o to se v Bezstarostnem víkendu snažím. Přináším vam spoustu skvělé hudby, vyletních tipů, ale hlavně dobrou náladu. Vysílat pro vás je pro mě vždy potěšením a za mikrofonem se cítím jako doma. Přidejte se ke mne a společně si užijme sobotní rána a zacatek víkendu s úsměvem na tváři!
Petra Vaculíková

Vojta Ošlejšek

moderátor
Mým nejoblíbenějším pracovním nástrojem jsou mé vlastní hlasivky. Ty používám nejen za mikrofonem Rádia Jih, ale také třeba při moderování hokejových zápasů. Já a mikrofon jsme prostě nerozlučná dvojka.
Vojta Ošlejšek

Markéta Víšková

moderátorka
Jsem vždy pozitivně naladěná, zrozená pro každou srandu a po hlavě se vrhající do všech bláznivých výzev, které život přináší.
Markéta Víšková

Anežka Binková

moderátorka
Jsem mladá holka, která ráda povídá, i to je jeden z důvodů, proč moderuju. Potřebuju se nějak vybít, abych nevymluvila díru do hlavy všem kolem mě. No a kromě toho zpívám, hraju na kytaru a píšu texty. A taky jsem věčně hlavou v oblacích.
Anežka Binková

Jitka Němá

pouštěčka hitů
Miluji skvělou muziku! Dobrá nálada mě nikdy neopouští a muži mě milují, protože pořád nežvaním, nic po nich nechci a nic jim nevyčítám. Ps.: Ani do rádia nemluvím a tak na Jihu pouštím v noci a o víkendech hity pro dobrou náladu.
Jitka Němá

Rastíno Janovíček

S Jihem za vínem
Jsem blázen do vína. Baví mě se dívat na svět přes skleničku moravského vína. Ano, v žilách mi teče modrá rulanda ;-)
Rastíno Janovíček

Franta Uher

Dechparáda
Rád si zpívám, vtipu se nevyhýbám. Přišel jsem na svět s mikrofonem v ruce a přes ten rádiový vás provedu světem dechovky.
Franta Uher