88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Nová posila Rádia Jih: Anežka Binková

Jižní Moravo, seznamte se s novou moderátorskou posilou Rádia Jih - Anežkou Binkovou. Energickou, veselou slečnou, která zpívá a zdolává minimálně jednu velkou životní výzvu.
4. 12. 2020

Anežka Binková – nová moderátorská posila v týmu Rádia Jih, která vás provází každý všední den odpoledním vysíláním.

Anežka je energická, veselá slečna, která se věnuje zpěvu a skládání písní. Jejím zatím nejúspěšnějším songem jsou Kostky.

Narodila se v Brně, na základní školu chodila v Hrotovicích na Třebíčsku a přímo v Třebíči vystudovala hotelovou školu. Už od dětství se věnovala hudbě – flétně, saxofonu a houslím.  Jejím otcem a manažerem je moderátor Dušan Binka. Maminka talentované moderátorky a zpěvačky pracuje ve firmě vyrábějící nealkoholické nápoje.

Anežka už zdolává minimálně jednu velkou životní výzvu, která začíná malou skvrnou chybějících vlasů a může skončit úplnou plešatostí. Řeč je o alopecii – nemoci, která zanechává šrámy na sebevědomí žen i mužů. Trpí jí také Anežka. Nemoc dlouho skrývala pod parukou, před třemi lety ale paruky nosit přestala a odkryla svou pravou tvář.

Rozhovor s Anežkou o alopecii na Televizi Seznam

Teď má před sebou další velkou výzvu – být tou nejlepší společnicí pro všední odpoledne na vlnách Rádia Jih. Tak jí společně držme palce, ať to zvládne! Za nás na sobě opravdu pracuje.

Anežka Binková na Instagramu

Anežka Binková na Facebooku