88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Posloucháte nás online? Nově šetříte přenesená data!

Upravili jsme náš online přehrávač a nově tak můžete při poslechu na mobilním telefonu prostřednictvím online vysílání ušetřit až 2/3 přenesených dat!
24. 2. 2023

Náš online přehrávač vysílání a naši mini aplikaci na www.naladit.radiojih.cz jsme nově přizpůsobili pro 2 varianty poslechu. Zachován zůstal poslech v plné kvalitě zvuku „Na plné gule“ (128 kbps/MP3) a nově si můžete například na mobilních telefonech nebo na notebooku/tabletu cestou vlakem navolit možnost „Šetřit data“ (32 kbps/AAC).

Při volbě „Šetřit data“ tak budete poslouchat vysílání Rádia Jih minimálně se 60% úsporou spotřebovaných dat a ušetřit tak můžete během doby svého poslechu až 2/3 dat. Nastavení spotřeby přenesených dat upravíte jak na počítači, tak v telefonu vždy vpravo nahoře.

Na dalších variantách kvality zvuku vs. spotřeba dat pracujeme. Na chytrých mobilních telefonech si můžete náš online přehrávač na adrese www.naladit.radiojih.cz také uložit na plochu. Možnost najdete v menu svého internetového prohlížeče. Děkujeme, že posloucháte Rádio Jih – Rádio jižní Moravy.