88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit
Vyhrajte postel snů v hodnotě 17.000 Kč za 1 fotku!

Užijte si „Bezstarostný víkend“ s Rádiem Jih

Od dubna jsou víkendy na Rádiu Jih bez starostí!
31. 3. 2023

Od soboty 1. dubna jsou víkendy na Rádiu Jih bezstarostné! Ještě více hitů pro dobrou náladu, dobrých zpráv z Jihomoravského a Zlínského kraje, tipů kam vyrazit, dobrých rad, zajímavostí i soutěží a zábavy!

K tradičním víkendovým bavičům za mikrofonem Rádia Jih – Jirkovi Veselému, Anežce Binkové, Hance Srncové a Lukáši Makovcovi se nově přídávají Markéta Víškova (naše staronová posila z Moravské Nové Vsi) a Vojta Ošlejšek (talentovaný a cílevědomý mladý muž z Dubňan). Budeme vás každou sobotu a neděli bavit i inspirovat od rána do večera!

O víkendu toho pro vás máme mnohem víc! Vždy od 09:00 do 10:00 hod. si společně bezstarostně zpíváme a broukáme v rámci Hodiny českých a slovenských hitů, v sobotu si po 18. hodině hrajeme celé dvě hodiny na vaše přání a po celá víkendová odpoledne vzpomínáme i na největší diskotékové hity především 90. let (sobota odpoledne) a na ty největší vály z 80. let (nedělní odpoledne).

Víme, že svět není růžový, ale proč si alespoň o víkendu na chvilku neodpočinout od všech starostí – politiky, válek, černých kronik, vysokých cen a témat, která většinu z nás prostě zvedají ze židle. Na Rádiu Jih proto uděláme každou sobotu a neděli maximum, abychom společně strávili „bezstarostný víkend“, ať už budete doma, ve vinohradu, v práci či na cestách.

Díky, že posloucháte Rádio Jih – Rádio jižní Moravy i o víkendu!