88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Časté dotazy

Kdy si můžu nechat zahrát na přání?

Každou sobotu vám plníme hudební přání mezi 18. až 20. hodinou večerní. Volat můžete do studia na 518 345 678 nebo nám napište sms/whatsapp zprávu na 606 703 889.

Vybral(a) jsem si oblíbenou písničku, ale vy jste přečetli jen vzkaz a nezahráli jste ji. Proč?

Důvody jsou dva. Za prvé máme hodně posluchačů (za což jsme nesmírně rádi!) a o hudební přání je velký zájem, proto není v našich silách odehrát všechny požadované písničky, ale vzkazy se snažíme v co největší míře vyřídit. Za druhé, danou písničku nemáme v hudebních archivu nebo ji nehrajeme, protože se do našeho hudebního mixu nehodí. V tomto případě prosíme o pochopení. Děkujeme.

Pořádám akci a rád bych na ní pozval posluchače Rádia Jih. Koho mám kontaktovat?

Kontaktujte naše obchodní oddělení – více v odkaze Obchod. Děkujeme.

Rád bych do soutěže na Rádiu Jih věnoval službu nebo výrobek. Je to možné?

Ano, možné to je. I v tomto případě se prosím obraťte na naše obchodní oddělení – více v odkaze Obchod. Děkujeme.

Ztratil se mi pejsek, kocourek, papoušek… a rád(a) bych to nechal(a) vyhlásit. Na koho se mám obrátit?

Zavolejte nám na recepci – tel.: (+420) 518 344 132 a domluvíme se na možnostech. Děkujeme.

Vyhrál(a) jsem v soutěži na Rádiu Jih. Kdy a kde si mohu výhru vyzvednout?

Informace najdete pod odkazem Výdej výher. Výhry poštou nezasíláme. Děkujeme za pochopení.

Jsem muzikant a chtěl bych, aby Rádio Jih hrálo mé písničky. Komu je můžu nabídnout?

V tomto případě se prosím obracejte na Jana Štiftera, který má na starost program a hudbu. Ideálně formou emailu na program@radiojih.cz. Každopádně si prosím předem nalaďte alespoň na několik hodin naše vysílání, ať slyšíte, jakou hudbu převážně hrajeme. Mrzí nás každé odmítnutí kvůli nehodícímu se žánru nabízené písně. Děkujeme za pochopení.

Mám připomínku k vysílání Rádia Jih. Komu mohu napsat nebo zavolat?

Předem děkujeme za veškeré připomínky a náměty k vysílání Rádia Jih. Můžete využít emailovou adresu: program@radiojih.cz.

Rádi bychom nechali zahrát a popřáli v Dechparádě s Frantou Uhrem. Co pro to je potřeba udělat?

Blahopřání v Dechparádě s Frantou Uhrem (každou neděli mezi 6. až 7. hodinou na Rádiu Jih a mezi 8. až 9. hodinou na Rádiu Jih Cimbálka) jsou zpoplatněna částkou 100,- Kč. Blahopřání můžete osobně doručit a poplatek uhradit na recepci Rádia Jih a to nejpozději 14dní před požadovaným termínem vysílání. Jsme tu pro Vás každý všední den od 9 do 16 hodin, v pátek do 15 hodin. Vše lze vyřídit i z pohodlí domova. Blahopřání prosím zašlete na email: obchod@radiojih.cz (nezapomeňte uvést požadované nedělní datum odvysílání) a poplatek ve výši 100,- Kč uhraďte do data vysílání na účet číslo: 86-845950227/0100. Prosíme, nezapomeňte uvést variabilní symbol 999 a do poznámky pro příjemce napsat příjmení oslavence. Bez těchto údajů není možné platbu spárovat s vaším blahopřání. Blahopřání emailem pošlete nejpozději 14 dní před požadovaným termínem vysílání. Děkujeme.