88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Obchod

Máte zájem inzerovat ve vysílání Rádia Jih své produkty, služby, značky, kulturní akce či volné pracovní pozice?

Zajišťujeme komplexní servis pro rozhlasovou reklamu. Od návrhu textu spotu, přes jeho výrobu, naplánování reklamní kampaně až po její odvysílání. Inzerce na Rádiu Jih je pro vás bezstarostná.

Rádio Jih je nejposlouchanější rozhlasovou stanicí na Hodonínsku a Břeclavsku.

Jsme úspěšná regionální stanice s nejvyšší afinitou posluchačů pro Jihomoravský kraj. Zjednodušeně řečeno, pokud cílíte na jižní Moravu, máme nejvyšší hodnotu indexu, který popisuje vhodnost konkrétní rozhlasové stanice k dané cílové skupině (v tomto případě posluchači v Jihomoravském kraji) ze všech rádií v České republice. Zdroj: Oficiální průzkum poslechovosti Radioprojekt.

Vysíláme na 5 frekvencích, kterými pokrýváme Jihomoravský kraj, Zlínský kraj a slovenské Záhorí.

Poslouchat rádio je jednoduché
  • Rádio Jih je lehce dostupné médium všude v našem regionu a je každodenním parťákem posluchačů v autě, v práci, doma, při oslavách, při volnočasových aktivitách, v dílně/garáži, ve vinohradě apod.
  • Rádio Jih poslouchají nejen jednotliví posluchači, ale díky poslechu na veřejných místech (obchody, restaurace, pracoviště, koupaliště, sjezdovky…) zasáhne vysílání Rádia Jih i širokou veřejnost a širší sociální okruh našich posluchačů (rodiny, kolegové v práci…).
  • Rádio Jih má jednu z nejdelších průměrných délek poslechu ze všech soukromých rádií v České republice. Naše vysílání posluchače baví, nepřelaďují a vaše opakované reklamní sdělení si tak dobře zapamatují.
Vysíláme ze srdce jižní Moravy pro celou jižní Moravu
  • Rádio Jih je „Rádiem jižní Moravy“. Vysíláme z Hodonína. Denně přinášíme až 50 informací a zajímavostí z jižní a jihovýchodní Moravy – jedinečný obsah, který plně koresponduje s kladným vztahem posluchačů ke svému domovu (regionu). Co je jihomoravské, to je dobré a rádi to „rozhlásíme“!
Nespoléhejte se jen na Facebook, Instagram nebo internet
  • Rádio Jih úspěšně zasáhne obyvatele, kteří vaše online kampaně vůbec nevidí.
  • Téměř 48 % našich posluchačů pracuje manuálně (jižní Morava je krajem každodenní těžké práce) a ke svému zaměstnání nepotřebují mobilní telefony a počítače, ale rádi si pracovní směnu zpříjemňují poslechem Rádia Jih a proto je rozhlasová kampaň na Rádiu Jih osloví efektivněji než ta internetová.
  • Pro většinu posluchačů Rádia Jih jsou chvíle strávené s rodinou důležitější než sociální sítě či čas strávený surfováním po internetu.
Reklama v Rádiu Jih je snadná, rychlá a flexibilní
  • S reklamní kampaní na Rádiu Jih vám pomůžeme od začátku do konce. Řekněte nám s jakým produktem, službou, značkou či kulturní akcí chcete být úspěšní, na jakou cílovou skupinu míříte a co vás odlišuje od vaší konkurence. Postaráme se o návrh textu spotu, o výrobu spotu i o profesionální naplánování celé kampaně.
  • Svou reklamní kampaň můžete ve vysílání Rádia Jih slyšet už za 24 hodin od prvního kontaktu.

Jsme nejposlouchanější rádio na Hodonínsku a Břeclavsku

0
25 000
50 000
75 000
Rádio Jih
Radiožurnál
Impuls
ČRo Brno
Evropa 2
Kiss
Frekvence 1
Krokodýl
Blaník
Dvojka
Beat
Zdroj dat: Oficiální průzkum poslechovosti RADIOPROJEKT 3.Q.2023 - 4.Q.2023, sloučené výsledky pro okres Hodonín a Břeclav.

Kontaktujte nás

Telefon: (+420) 518 344 132

Email: obchod@radiojih.cz

Martina Krejčiříková
Senior manager, traffic
(+420) 602 528 950
Zdeňka Zaviačičová, Dis.
Senior manager
(+420) 722 773 345
Ing. Michal Trávníček, Ph. D.
Senior manager
(+420) 603 508 279
Markéta Motičáková
Sales manager
(+420) 603 756 428

Mám zájem o inzerci v Rádiu Jih