88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Podzimní hodování s Rádiem Jih a MASPRO Hodonín

Je tu čas hodů a s nimi spojeného hodování! Na Rádiu Jih proto rozdáváme poukázky v hodnotě 1 000 Kč na maso, klobásy, zabíjačkové speciality, uzená masa a spousty dalších pochutin v prodejnách MASPRO.
11. 9. 2022

Podzimní hodování s Rádiem Jih a MASPRO Hodonín je tu! Až do listopadu několikrát týdně rozdáváme ve vysílání Rádia Jih poukázky v hodnotě 1 000 Kč na nákup v prodejnách MASPRO v Hodoníně a Koryčanech.

V prodejnách MASPRO Hodonín nakoupíte kvalitní a poctivé maso, klobásy, zabíjačkové speciality, uzená masa a nespočet dalších lahůdek. Také vám zde rádi připraví gurmánské dárkové balíčky či občerstvení na rodinné oslavy a firemní akce. Hodujte s rodinou, přáteli či kolegy a užijte si společně strávený čas u dobrého jídla!

Jak soutěžit o 1 000 Kč na nákup?

Je to jednoduché! Stačí se zaregistrovat níže ve formuláři (uvést jméno, příjmení a obec), případně v komentářích pod soutěžními příspěvky na Facebooku Rádia Jih a poté už jen poslouchat naše vysílání. Vždy v úterý a ve čtvrtek v ranním nebo dopoledním vysílání vylosujeme ze všech přihlášených 10 finalistů, jejichž jména a příjmení zazní ve vysílání Rádia Jih. Pokud budete mezi finalisty a dovoláte se v ten okamžik do studia na číslo 518 345 678 jako první, poukázka v hodnotě 1 000 Kč na nákup v prodejnách MASPRO je vaše!

Chci se zaregistrovat do soutěže

Registrovat se stačí pouze 1×. Pokud vás nevylosujeme v následujícím kole, vaše registrace zůstává platná i do dalších kol.

Co prodejny MASPRO nabízí?

Čerstvé maso, uzenářské lahůdky, salámy, klobásy, zabíjačkové speciality, uzená masa, zavařená masa a spousty dalších lahůdek. V prodejnách MASPRO je otevřeno od úterý do soboty a už více než 30 let zde denně připravují podle tradičních receptů a postupů to nejlepší!

Kde najdu prodejny MASPRO?

  • Hodonín Bažantnice – Křičkova 3861/28
  • Hodonín Rozmarýnek – Brandlova 92A
  • Koryčany – Kyjovská 72
  • Více informací najdete na www.maspro.cz

Fotogalerie výrobků společnosti MASPRO