88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Sladkosti od Pedra pro celou školu zadarmo!

Představte si to! 500 balíčků sladkostí od Pedra z Candy Plus Rohatec pro vaši školu! Sladký začátek školního roku můžete zažít jedině s Rádiem Jih!
23. 8. 2021

Rádio Jih – Rádio jižní Moravy a značka cukrovinek Pedro od výrobce Candy Plus z Rohatce vám dávají šanci pro svou školu vyhrát o prvním školním dnu celkem 500 balíčků sladkostí značky Pedro!

A jak vyhrát? Je to jednoduché! Jděte na Facebook Rádia Jih, zaregistrujte svou školu a v úterý 31. srpna poslouchejte mezi 9. až 12. hodinou Rádio Jih!

Pokud ve vysílání uslyšíte své jméno a příjmení a svou školu, ať už jste rodiče, žák nebo učitelé, volejte hned studio Rádia Jih na čísle 518 345 678 a 1. září jedeme za vámi!

Čím více registrací, tím větší šance na výhru! Přihlásit se můžete do úterý 31.8. 9:00 hod. Poté stačí pozorně poslouchat Rádio Jih a když uslyšíte své jméno a svou školu, ať už jste žáci, rodiče nebo učitelé, volejte Rádio Jih.

Soutěž probíhá na území Jihomoravského a Zlínského kraje a výhra bude předána vedení dané školy k rozdělení (samozřejmě, že zmíníme, kdo se o výhru zasloužil a i výherce/výherkyni odměníme).

REGISTROVAT SE DO SOUTĚŽE