Hudební novinky

 • Roxette - It Just Happens

  Roxette - It Just Happens

  Všichni roxeťáci zbystřete! Již v červnu vydají Roxetti nové album pod názvem "Good Karma". Předchází mu singl "It Just Happens", který byl před nedávnem odeslán do většiny evropských rádií (včetně našeho). Co na něj říkáte?

 • Willy William - Ego

  Willy William - Ego

  Tento francouzko/jamajský DJ, hudební producent a zpěvák je známý především díky svým klubovým remixům a volkáními spoluprácemi s řadou tanečních úmělců. Teď ovšem přichází i se svou vlastní věcí s titulem "Ego", která útočí na pozice hitparádách ve Francii, Belgii, Itálii či Něměcku. A nyní také u nás.

 • Olga Lounová - When the music's on

  Olga Lounová - When the music's on

  Tak toto je malá ochutnávka toho, co Olga Lounová chystá na jaro 2016! Bonusovou skladbu „When the music's on“ z alba „Chuť svobody“ natočila Olga již o prázdninách v Los Angeles s producenty ze studia RedOne a se švédskou skladatelkou Aleenou Gibson. Mimochodem - Ti samí producenti stáli také za několika hity kontroverzní Lady Gaga. Režie videoklipu se chopil Martin Linhart, se kterým již několik let úspěšně spolupracuje.

 • Shawn Mendes & Camila Cabello - I Know What You Did Last Summer

  Shawn Mendes & Camila Cabello - I Know What You Did Last Summer

  Tak tady máme pro vás další novinku... Dnes původem z Kanady s názvem Know What You Did Last Summer, o kterou se zasloužil zpěvák Shawn Mendes. Jak jste si mohli všimnout, hostuje zde také ve velké míře ženský hlas, jehož majitelkou je kubánsko-americká zpěvačka Camila Cabello. Jejich společný hit se může těšit slušným usazením v žebříčku Billboard Hot 100 a v top 10 na Mainstream Top 40. Mimochodem... Mendes a Cabello podporovali tuto svou píseň také v několika televizních vystoupení, včetně The Tonight Show Jimma Fallona a v Choice Awards.

 • P!nk - Today's The Day

  P!nk - Today's The Day

  Po menší pauze představila zpěvačka P!nk novinku, která má velikou šanci stát se hitem! Jedná se o skladbu Today's The Day. Zajímavostí je, že jde v prvé řadě o úvodní melodii k jedné z nejznámějších amerických talk show The Ellen DeGeneres Show. Videoklip zatím na světě není, a tak vám alespoň servírujeme záznam The Ellen DeGeneres Show in NYC - Rockefeller Plaza.

 • Lipo - Štěstí ft. Debbi

  Lipo - Štěstí ft. Debbi

  "Láska si nachází často různé cesty a může existovat ve vícero formách, které jenom prostě někdy neodpovídají našim původním představám"... Takto Lipo před časem komentoval svůj nový singl Štěstí, ve kterém hostuje také zpěvačka Debbi. Ovšem až teprve teď jeho slova dostávají pravý význam. Video k singlu Štěstí zachycuje autentické páry, o jejichž citech se ve společnosti až tak moc nemluví.

 • CHINASKI - Slovenský klín

  CHINASKI - Slovenský klín

  Po čtyřech letech spatřilo světlo světa v pořadí 9. řadové album Chinaski - Rockfield. Jak už může název napovídat, natočeno bylo ve slavném studiu Rockfield ve Walesu a svůj domov na něm našla také skladba „Slovenský klín“. Rozkošný slovenský hlas patří zpěvačce Báře Hosnedlové.

 • Sigala - Sweet Lovin'

  Sigala - Sweet Lovin'

  DJ a producent SIGALA, vlastním jménem Bruce Fielder, přichází po první úspěšném hitu „Easy Love“ s novinou nazvanou „Sweet Lovin‘“.

Soutěže

Další soutěže

PartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Pravě hrajeme

PERRY KATY NEVER REALLY OVER

Play