Vinařovo okénko

O tom, co se právě děje ve Vašich vinicích a zahrádkách, sklepech i staveních, se dozvíte v tomto pořadu. A nezůstane to jenom u toho. Autor čerpá ze svých letitých zkušeností, které ho denně potkávají a provede Vás tímto světem velmi jednoduchou a poutavou formou. Tož vitaj ve vinohradě, motyky sů v búdě.

Zbyněk Kopeček vinaří rád. Své o tom víme i tady na jihu, kde už nás dlouhá léta obohacuje svými poznatky a víny. Ale že to není jenom o víně dokazuje to, odkud k nám do studia každý týden přijíždí. Ve Vinařském domě v Dubňanech jeho vyškolený personál denně radí drobným pěstitelům, jak mít ten svůj veltlín velký jako kedlubny, a kedlubny jako melouny. A nejspíš to dělají dobře, protože k nim lidé jezdí pro radu a nakoupit z celého kraje. A Zbyněk toto centrum vybudoval a se svým synem stále řídí.

V pořadu tedy uslyšíte aktuální vinařskou i zahrádkářskou situaci, jeho poznatky, rady a tipy, postřehy, příjemné i věci které našeho vinaře trápí.

Ale pokud zrovna venku není červen a teplota -5, nepadají z nebe traktory či vláda zase nevydává nějaký hyperužitečný zákon, likvidující drobné pěstitele, tak to v pořadu jenom srší optimismem a radosti z produktů naší zahrádečky.

Tak nezapomeňte, ve středu před 12.hodinou a v pátek po 15.hodině repríza.

Soutěže

Další soutěže

PartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Pravě hrajeme

NICO AND VINZ AM I WRONG

Play