88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Břeclavský areál Pod zámkem bude v roce 2023 hostit dva velké festivaly

V Břeclavi se pod zdejším zámkem uskuteční v roce 2023 jubilejní 10. ročník Slavností Břeclavi a nově také Retro Music Festival s legendami 90. let. U obou akcí bude i Rádio Jih!
25. 11. 2022

Přemýšlíte čím obdarovat své blízké na Vánoce? Darujte jim skvělé hudební zážitky v Břeclavi! Zdejší areál Pod zámkem bude v roce 2023 hostit dvě velké a parádní akce.

Tou první jsou Slavnosti Břeclav 2023. Jubilejní 10. ročník nabídne o víkendu 9. a 10. června hvězdy jako Chinaski, Mirai, Rybičky 48, Škwor, Pokáč, Harlej Horkýže Slíže, Kapitán Demo, Trautenberk, Tata Bojs a spousty dalších! Chybět nebude ani nabitý doprovodný program a jako vždy zavládne úžasná atmosféra. Slavnosti Břeclav v letošním roce pokořili návštěvnický rekord a o vstupenky je velký zájem už nyní. Mimochodem, pořadatelé ještě zdaleka neodhalili všechna překvapení a v tuto chvíli jsou v předprodeji na www.slavnosti.cz zvýhodněné vstupenky.

V polovině července, konkrétně v sobotu 15. července, pak v Břeclavi zavládne velká nostalgie a především neskutečná porce energie, a to na Retro Music Festivalu. V roce 2023 se poprvé koná ve zdejším areálu Pod zámkem a nabídne den plný hvězd 90. let! Živě vystoupí 2 Unlimited, Snap, Rednex, Mr. President fka LayZee, Verona či Lunetic. Také zde pořadatelé s radostí hlásí velký zájem o zvýhodněné vstupenky na www.retrofestival.cz.

U obou zmíněných akcí budeme nejen pařit, zpívat a popíjet, ale i přímo z nich živě vysílat! Rádio Jih se totiž v létě roku 2023 stane exkluzivním festivalovým rádiem! A samozřejmě pro vás máme desítky volných vstupenek!