88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Děkujeme! Poslechovost Rádia Jih roste

Podle aktuálně zveřejněných výsledků poslechovosti českých rádií za 2. pololetí 2020 poslechovost Rádia Jih na Hodonínsku a Břeclavsku roste. Děkujeme, že posloucháte Rádio Jih - Rádio jižní Moravy!
18. 1. 2021

Rádi bychom vám nesmírně poděkovali za vaši podporu! Rádio Jih si připisuje v aktuálně zveřejněných výsledcích českých rádií za 2. pololetí 2020 nárůst poslechovosti* na Hodonínsku a na Břeclavsku a to navzdory většinovému trendu poklesu poslechovosti z důvodu lockdownu a opatřením souvisejících s nemocí Covid-19 a s tím související změně životního rytmu většiny populace (méně se cestuje v autech, více se pracuje z domova apod.). Regionální rádia tak potvrdila oproti těm celoplošným svou stabilní a tradiční pozici a to včetně Rádia Jih. A za to vám patří velké poděkování! Na jižní Moravě a především na Hodonínsku a Břeclavsku jsme skutečně doma!

 

Poslechovost Rádia Jih v roce 2020 rostla také na internetu. Online si naše vysílání naladilo o 109,4% více posluchačů než v roce 2019.**

Jako poděkování pro vás v průběhu ledna spustíme nový online přehrávač v podobě progresivní webové mobilní aplikace. Nově si nás tak budeme moci uložit do svých mobilních telefonů i do počítačů. Online poslech tak bude stabilnější a pohodlnější. A tím zdaleka nekončíme! Už od pondělí 25. ledna se těšte na prodlouženou Ranní jízdu, nové soutěže o skvělé výhry a také novou show, ve které společně budeme hledat „to nejlepší na jihu Moravy“.

Ještě jednou děkujeme, že posloucháte Rádio Jih – Rádio jižní Moravy. Vážíme si toho!

Zdroj dat: *Radio Projekt 3.-4.Q.2020, ** Google Analytics