88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit
Vyhrávejte 10.000 Kč každý všední den v 10:00 hod.!

Nová posila Rádia Jih: Mirek Šafránek

Jižní Moravo, seznamte se s Mirkem Šafránkem, novou moderátorskou posilou týmu Rádia Jih. Zde je jeho představení:
4. 9. 2023

Už od základní školy Mirek věděl, čím chce být – a ikdyž cesta k jeho vysněnému povolání byla trnitá, nakonec se i jemu splnil dětský sen. Moderátor a neúnavný DJ, který miluje hudbu, dobré jídlo, pití, černý humor, stěhování a nesnáší nudu – to je Mirek Šafránek.

Mirek se narodil na Vysočině v Třebíči, kde vystudoval zemědělku nebo-li hnojárnu. Už ve studentských letech dělal hlasatele na zimním stadionu v Třebíči a v již zaniklém Rádiu Karyon, ve Znojmě, sbíral první zkušenosti. Ovšem poprvé naostro zasedl za mikrofon rádia v roce 2009, kdy se přestěhoval do Brna. Shodou náhod jeho brněnská moderátorská kariéra započala na našem spřízněném Free Rádiu.

Následovalo stěhování do Prahy, odkud Mirkův hlas můžete znát ze dvou velkých celostátních rozhlasových stanic.

Srdce ho ovšem táhlo pořád domů na jižní Moravu – na Pálavu, kde se v roce 2021 usadil a posléze posílil tým Rádia Jih – Rádia jižní Moravy, kde ho můžete slyšet každý všední den mezi 11. až 15. hodinou.

A protože nenávidí nudu, tak ho téměř každý víkend můžete potkat s mikrofonem, ať už na nějaké svatební veselce, večírku nebo oldies party. Ovšem ani Mirek nezapomíná na rodinu a snaží se svůj veškerý volný čas věnovat malým dcerkám, které jižní Moravu milují stejně jako on.