88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Novinka na Jihu: Rybičky 48 – Goodbye

Do playlistu Rádia Jih jsme nasadili novinku od formace Rybičky 48 s názvem Goodbye, na které hostuje Marek Ztracený.
30. 10. 2020

Hudební cesty skupiny Rybičky 48 a Marka Ztraceného se potkali a je z toho hudební novinka “Goodbye”, která je o přátelství, smrti a radosti ze života.

“Je to po delší době vážnější písnička,” popisuje frontman Rybiček Kuba Ryba pro Musicserver.cz a dodává: “Na spolupráci si vždycky vybíráme lidi, se kterýma nám je dobře. Marka známe dlouho a víme, že si ze sebe umí udělat srandu. Viz jeho role v našem starším klipu ‘Správní chlapi’. Já mu v klipu už taky hrál, a tak přišla na řadu společná píseň. Navíc tohle je takovej pěknej popík, takže by byl hřích nepřizvat k tomu prince český popový scény.”

A Marek Ztracený jeho slova víceméně potvrzuje. “Kluci z Rybiček jsou moji kamarádi a moje oblíbená kapela, který fandím. Tak nějak vedle sebe na fesťácích dospíváme a stárneme. Už dýl jsme mluvili o tom, že něco zkusíme dohromady. Kuba byl rychlejší a složil tuhle krásnou věc, kam já doplnil jednu sloku. Od začátku se mi líbila a mimochodem mezi tím, co mi ji Kuba poslal, a kdy jsme ji nahráli ve studiu, uběhlo zhruba 48 hodin,” říká.

Rybičky 48 a Marek Ztracený jsou pevnou součástí playlistu Rádia Jih a proto vám s radostí hrajeme i tento novinkový hit pro dobrou náladu.