88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Oblékáme celou jižní Moravu ZADARMO!

Od pondělí 13. listopadu rozdáváme ve vysílání Rádia Jih poukázky za tisíce korun do prodejen VIGOSS JEANS!
11. 11. 2023

Na Rádiu Jih oblékáme od pondělí 13. listopadu každý všední den celou jižní Moravu ZADARMO, a to do moderního oblečení značky VIGOSS JEANS.

Stačí se jen do naší velké soutěže přihlásit přes formulář níže a poslouchat pozorně Rádio Jih od pondělí do pátku v čase od 7. do 17. hodiny.

Pokud v našem vysílání v rámci soutěžního kola uslyšíte své jméno a příjmení, dovolejte se jako první na studiovou linku 518 345 678 a vyhráváte!

Do prodejen VIGOSS JEANS rozdáváme poukázky za tisíce korun!


Chci se zaregistrovat do soutěže

Registrovat se stačí pouze 1× v soutěžním období od 13. do 24.11., duplicitní registrace budou vyřazeny a jakkoli nezvyšují šanci na výhru.


Představujeme VIGOSS JEANS

Módní značka VIGOSS JEANS má své prodejny v Hodoníně, Kyjově, Brně, Zlíně i Uherském Hradišti a letos slaví 25. výročí. Dámská i pánská kolekce značky VIGOSS je určena pro všechny zákazníky, kteří se chtějí cítit pohodlně a přirozeně, ale zároveň sexy a stylově. VIGOSS má smysl pro detail, barevnou souhru i kvalitní materiály, snaží se o slušivou módu nejen pro mladé, ale i pro ty, kteří se cítí být mladí. Neustále se zvyšující prodejnost výrobků značky VIGOSS svědčí o tom, že se tento záměr daří plnit.

Fotogalerie z prodejny VIGOSS JEANS v Hodoníně