88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Do Disneylandu jsme poslali Peťu ze Svatobořic a Lucku z Veselí!

Děkujeme, že jste se do soutěže zapojili v naprosto neuvěřitelném počtu!
21. 5. 2024

Nejlepší akce jsou prý ty neplánované a překvapivé! To jsme si řekli, když nám v Rádiu Jih, v druhé polovině minulého týdne, přistála nabídka na dva zájezdy do Disneylandu pro naše posluchače. Ani na vteřinu jsme neváhali a šli do toho!

Byla to otázka několika málo dnů, kdy museli být známy jména výherců. A tak se stačilo jen přihlásit na našich webových stránkách, poslouchat pondělní a úterní Ranní jízdu Rádia Jih a k tomu mít špetku štěstí při slosování všech soutěžících. Do každého finále postoupilo 7 jmen. Kdo z nich se dovolal jako první do studia, vyhrál!

Blahopřejeme tedy Peťce ze Svatobořic – Mistřína a Lucce z Veselí nad Moravou. U obou zavládla velká radost a samozřejmě obě berou celou rodinu!

Ještě jednou děkujeme všem za zapojení se do soutěže! Přihlásilo se vás na 600! U takovéto last minute nabídky je to naprosto skvělé číslo! Děkujeme, že posloucháte Rádio Jih – Rádio jižní Moravy!

A děkujeme také partnerům soutěže: Akci Den princezen a rytířů ve Slavkově u Brna a Cestovní kanceláři Zajezdyprodeti.cz.