88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Seznamte se s Veronikou Brosteanu, moderátorkou Rádia Jih

Verča je nová moderátorská posila Rádia Jih. Tráví s vámi každé všední dopoledne a odpoledne a vy ji můžete právě teď zblízka poznat. Seznamte se s Veronikou Brosteanu!
24. 6. 2024

Jsem vystudovaná hérečka, věčný snílek a uctívačka spontánních nápadů. Mám ráda cestování (od moře, přes hory, až k lesům), tvoření, sarkasmus, sekáče a inspirativní lidi.

„Inspiruj a nech se inspirovat“ – to je moje mantra číslo 1.

Fakt moc bych chtěla umět hrát na nějaký hudební nástroj, ale jsem líná se to učit, zato svoje strachy překonávám ráda (na bungee jumping mě ale jisto jistě nikdo nedostane).

Jo a taky dělám divnosti – knoflíky na peřině MUSÍM mít u nohou, první věc z pračky věším zásadně na třetí šňůru sušáku a lentilky si sestavuju do nějakého tvaru, než je začnu jíst.

Vždycky jsem ráda chodila a tak jsem se v jedné životní fázi rozhodla zajít si Camino de Santiago – poutní cestu přes Španělsko. Spolu s mamkou jsme ušly za 12 dní 430km a jsem přesvědčená, že se tam ještě někdy vrátím.

Po škole jsem jezdila se zájezdovým divadlem a občas si střihla nějakou tu epizodku v TV. Na divadelních prknech jsem zůstala do 6.měsíce těhotenství, teď se na ně vracím už opravdu zřídka a po mateřské mě osud zavál do Rádia Jih. Věřím, že po všech těch letech jsem našla práci, která mě nejen baví, ale dává mi možnost skloubit víc věcí dohromady.

Mimo moderování totiž taky ráda tvořím a cvičím jógu. No a pokud byste chtěli nahlédnout blíž, ať už mně nebo mojí tvorbě (např. ručně malovaný porcelán), mrkněte na odkazy níže.

Poznejte Verču o něco víc…

Verčin e-shop: www.protozelaska.cz

Poznat Verču na Instagramu