88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Slavnosti Břeclav startují už tento pátek s Chinaski a nabídnou další desítky hvězd!

Už v pátek 9. a v sobtu 10. června zahrají v břeclavském areálu Pod zámkem desítky hvězd české a slovenské hudební scény a k tomu nabídnout 30 pivních speciálů, vyladěnou gastro zónů a bohatý doprovodný program!
5. 6. 2023

Pod zámkem v Břeclavi vypukne už o tomto víkendu multižánrový hudební festival Slavnosti Břeclav, který letos slaví 10. narozeniny.

Na dvou pódiích se během pátku a soboty vystřídá hned dvacet kapel. Pátek bude patřit mimo jiné kapele Chinaski, která na Slavnostech vystoupí premiérově. Rockery pak potěší kapela Škwor, která u příležitosti 25 let od svého založení odehraje prodloužený 80minutový koncert. Na pódiu se objeví i Pekař, Civilní obrana, Trautenberk, Polemic, Alkehol nebo Kapitán Demo.

Sobotní program otevře Pokáč, kterého nebývale doprovodí kapela. V podvečer to pod břeclavským zámkem poprvé rozjede kapela Mirai a tradičně nebudou chybět ani Rybičky 48. Do Břeclavi letos exkluzivně přivezou monster show se spoustou pyrotechniky a světelných efektů. Na své si přijdou i fanoušci kapel Brixtn, Traktor, Skyline, Horkýže Slíže, Hanz’s Fuckers, Vypsaná fiXa, Harlej, či Tata Bojs. Program uzavře Elektrïck Mann.

Pivní fajnšmekři ocení 30 pivních speciálů z 15 různých pivovarů. V rozšířené gastro zóně najdou návštěvníci Slavností stylové food trucky s burgery, pravou neapolskou pizzou a pravým řeckým gyrosem, tex-mex kuchyní nebo vietnamskými specialitami.

A Rádio Jih u toho všeho živě se svým mobilním studiem! Přímo ze Slavností se k vám přihlásíme do živého vysílání i s hvězdnými hosty!

Ještě do 8. června je možné zakoupit zvýhodněné dvoudenní vstupenky za 1199 Kč a jednodenní vstupenky za 799 Kč. Na místě budou stát vstupenky 1399 Kč, respektive 899 Kč.

Poslední zvýhodněné vstupenky na slavnosti.cz