88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Vánoční atmosféra na jedno kliknutí! To je Vánoční Rádio Jih!

Až do 25.12. vysíláme na frekvencích našeho sesterského Rádia Jih Cimbálka speciální vánoční program, ve kterém hrajeme ty nejkrásnější vánoční písničky a koledy. Každý den, celý den.
3. 12. 2023

Všem milovníkům vánoční atmosféry jsme se letos na Rádiu Jih rozhodli nadělit velký dárek už o první adventní neděli. Rádio Jih Cimbálka se totiž proměnilo na následující 3 týdny na „Vánoční Rádio Jih“.

Předvánoční čas si tak můžete nově zpříjemnit doma, v práci i na cestách těmi nejkrásnějšími vánočními písničkami a koledami. Vánoční Rádio Jih naladíte online a také na svých radiopřijímačích – na frekvencích našeho sesterského Rádia Jih Cimbálka – Hodonínsko 91.4 FM a Kyjovsko 91.8 FM.

Naladit Vánoční Rádio Jih

Na Vánočním Rádiu Jih hrajeme nejen ty nejoblíbenejší vánoční písničky, ale také moravské, české i slovenské lidové koledy. Přinášíme taktéž dobré zprávy z jižní Moravy, předpověď počasí, tipy na nejlepší vánoční akce v našem regionu a před vánočními svátky si připomene i naše místní vánoční tradice.

Od soboty 9. prosince začneme na Vánočním Rádiu Jih upřímně a od srdce jmenovitě děkovat vám všem, kteří jste se zapojili nebo zapojíte do naší charitativní akce Vánoční strom Rádia Jih.

Naladit Vánoční Rádio Jih

Rádio Jih Cimbálka se vrátí k původnímu programu v noci ze 24. na 25. prosince a tento čas využijeme k velkému rozšíření hudebního archivu i k realizaci mnoha vašich námětů a připomínek, které jste nám za první 2 roky vysílání tohoto unikátního folklórního rádia zaslali. Nedělní vysílání Dechparády zůstává zachováno i ve vánočním programu.