88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Vyhrajte luxusní sušičku AEG v hodnotě 19.900 Kč!

Jedině Rádio Jih a nově otevřená prodejna DATART v Hustopečích vás navždy zbaví další domácí práce - sušení prádla! Vyhrajte luxusní sušičku AEG v hodnotě 19.990 Kč!
31. 10. 2023

Skoncujte s nekonečným sušením prádla a zbavte se věšení a žehlení jednou provždy!

Poslouchejte Rádio Jih a vyhrajte luxusní sušičku prádla značky AEG v hodnotě 19.990 Kč! Jedině Rádio Jih a nově otevřená prodejna DATART v Hustopečích vám nadělí nedocenitelnou pomocnici do vaší domácnosti.

Chcete ji?

V tom případě se zapojte PRÁVĚ TEĎ do naší velké soutěže na Facebooku a Instagramu Rádia Jih!

Napište pod soutěžní obrázek přihlašovací větu a ve čtvrtek 9. listopadu poslouchejte Ranní jízdu Rádia Jih!

Pokud uslyšíte své jméno a dovoláte se k nám do studia jako první, luxusní sušička je vaše!

Co výherní sušička AEG všechno umí?

Zažijte výjimečné výsledky se sušičkou AEG AbsoluteCare® Plus 9 000 TR958M6CC. Disponuje kapacitou 8 kg a osvětleným bubnem. Na invertorový motor se vztahuje záruka 10 let. Panel je v českém jazyce a nabízí 12 programů včetně funkce MixDry pro praní smíšeného prádla, hygienického programu a aplikace My AEG Care pro chytré tipy prostřednictvím mobilní aplikace.

Technologie 3DScan a AbsoluteCare® snímají vlhkost prádla a zaručí rovnoměrné sušení všech vrstev. Prádlo včetně péřových oděvů bude stále nadýchané se zachováním izolačních vlastností.

Sušička je zařazena do velmi úsporné energetické třídy A+++, má tepelné čerpadlo a dosahuje hlučnosti 63 dB. Nerezový buben má objem 118 l a reverzní otáčení. Sušička se také maximálně přizpůsobí vašemu dennímu harmonogramu s odloženým startem.

Datart nově v Hustopečích!

Oblíbené prodejny s elektrem – DATART, jsou nám zase o něco blíže! Zveme vás do nově otevřené prodejny DATART v Hustopečích, v obchodním centru na Brněnské ulici! Zde si také vaši novou luxusní sušičku vyzvednete!