88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Vyhrajte si na Rádiu Jih luxusní mobilní vířívku v hodnotě 15.000 Kč!

Letošní léto bude s Rádiem Jih stát za to! Jedině u nás můžete získat luxusní mobilní vířivku v hodnotě 15.000 Kč od Wikyhracky.cz!
19. 6. 2023

Vyhrajte si v našem vysílání luxusní mobilní vířivku v hodnotě 15.000 Kč! Třeba přesně takovou, jaká je na obrázku. Tu umístíte na terasu, pod pergolu, na zahradu, u chaty, prostě kdekoli si budete chtít užívat plnohodnotný letní relax!

Jak vyhrát vířívku?

Je to jednoduché. Stačí pozorně poslouchat Rádio Jih a po výzvě moderátorů se dovolat jako první do studia, na linku 518 345 678. Pak už jen stačí uhádnout název songu, který vám pustíme ze dna vířivky!

Pokud ho uhádnete, získáváte věcnou cenu od Wikyhracky.cz a postupujete do velkého finále o poukaz na vířivku v hodnotě 15.000 Kč.

Velké finále se uskuteční ve vysílání Rádia Jih ve čtvrtek 29. června 2023 mezi 9. až 10. hodinou. Jakmile uslyšíte své jméno mezi všemi finalisty, dovolejte se k nám do studia jako první a vyhráváte hlavní výhru! K té vám mimochodem při vyzvednutí poukazu předáme i láhev sektu, abyste svou novou luxusní vířivku mohli pořádně pokřtít!

Jakou luxusní mobilní vířivku vyhraji?

Vířivku si můžete vybrat z nabídky od Wikyhračky.cz, a to v hodnotě až 15.000 Kč. Ale nebojte se, Wiky je sice synonymem pro hračky, ale v nabídce má kvalitní bazény a viřívky různých tvarů i druhů.

Nabídka vířivek a bazénů od Wikyhračky.cz

Ponořte se do světa vodních radovánek s bazény a vířivkami od Wiky. Na stránce www.wikyhracky.cz najdete širokou škálu vířivek a bazénů, které vám přinášejí neomezenou zábavu a relaxaci. Díky speciální úpravě jsou opravdu odolné. Navíc mají vířivky i certifikaci, díky níž je bezpečnost na prvním místě. Montáž i demontáž vířivky je extrémně snadná.

Vyberte si svou vířivku už nyní! Prozkoumejte nabídku od Wiky!