88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Děkujeme za rok 2020

Děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku Vám přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů. Jsme rádi, že jste se i v tomto turbulentním roce rozhodli pro spolupráci s Rádiem Jih – Rádiem jižní Moravy.

I v roce 2020 jsme pracovali každým dnem na zvýšení zásahu vašich reklamních kampaní.

Zachovali jsme si tvář jediného pravého jihomoravského rádia, které se věnuje 100% našemu regionu. Netěžili jsme z negativních zpráv letošního roku, naopak jsme naplno využili potencionálu regionálních informací, atraktivních soutěží, skvělé zábavy, hudebního formátu hitů pro dobrou náladu a celkově rádia jako média, které je každodenním společníkem. To se pozitivně projevilo v rostoucí poslechovosti Rádia Jih a zásahu nových socioekonomicky atraktivních cílových skupin.

Jako první rádio v České republice jsme při přijetí janích opatření nasadili do programu nové interaktivní a zábavné prvky, živě vysílané víkendové večerní show, ocenili jsme Hrdiny Jihu z řad obyvatel jižní Moravy, na sociální síti představili stovky posluchačů, kteří se zapojili do jarního šití roušek a věnovali celodenní vysílání zdravotníkům, prodavačkám a prodavačům, řidičům hromadné a nákladní dopravy a dalším profesím.

S TONstudiem Rajchman jsme uspořádali první rádiový a online festival JIHFEST, na kterém živě vystoupili přes éter Rádia Jih a videopřenos Pokáč, Verona, Voxel, Reflexy, I.V.M. a Cimbálová muzika Grajcar.

Společně s tisícovkou posluchačů Rádia Jih jsme zažili neopakovatelnou Summer párty v Mutěnicích. Celou párty jsme živě přenášeli ve vysílání Rádia Jih a posluchači za námi dorazili například z Brna, Veselí nad Moravou a Uherského Hradiště!

Vyrazili jsme na nejoblíbenější koupaliště v regionu, rozdali stovky snídaní a svačin do firem, kde se poslouchá Rádio Jih a v Břeclavi hledali valentýnskou Pusu jako víno.

V nejjednodušší soutěži o peníze v českém éteru Hvězdný lov jsme rozdali posluchačům desetitisíce korun, jen za to, že poslouchají Rádio Jih a loví v našem vysílání své oblíbené hity.

Podpořili jsme jihomoravské živnostníky a podnikatele B2B soutěží Otestujte Rádio Jih.

Spustili jsme nové webové stránky a i přes složitý rok pro mnoho našich posluchačů i partnerů jsme opět vykouzlili společně úsměv na tvářích dětí z dětských domovů, ústavů a nemocnic po celé jižní Moravě a to díky splnění jejich vánočních přání v rámci tradiční charitativní akce Vánoční strom. A letos jsme nově umožnili posluchačům rezervovat dětská přání online s výběrem způsobu a místa doručení.

Nepodařilo by se nám to však bez vás, našich obchodních partnerů.

Děkujeme, že důvěřujete síle Rádia Jih a podporujete jediné pravé jihomoravské regionální rádio! Těšíme se na spolupráci v roce 2021.

Rádio Jih – Rádio jižní Moravy

Reklama v rádiuJak nás naladit