88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Denně soutěžíme o 5 lahví vína z Templářských sklepů

Poslouchejte Rádio Jih, prokažte znalost čertovských pohádek a vyhrajte každý den 5 lahví výborného vína z Templářských sklepů v Čejkovicích.
28. 11. 2022

Každý všední den soutěžíme na Rádiu Jih o 5 lahví výborného vína z Templářských sklepů v Čejkovicích a zároveň vás zveme v sobotu 3. prosince na Čertovské hrátky u Templářů, které se uskuteční právě v Čejkovicích už tuto sobotu mezi 9. až 18. hodinou a zvány jsou rodiny s dětmi a všichni, co mají pro strach uděláno.

Stačí pozorně poslouchat naše vysílání, po výzvě moderátora se dovolat do studia na 518 345 678 a správně odpovědět na soutěžní otázku týkající se českých pohádek, ve kterých hrají hlavní roli čerti.

A v sobotu 3. prosince vás zveme na Čertovské hrátky u Templářů.

Akce je určena pro rodiny s dětmi i partnerské páry či dospěláky, co mají pro strach uděláno, protože čejkovické Templářské sklepy jsou vskutku dlouhé a čertů tam najdeme spousty. Ale nebojte, budou přítomní i hodní andělé. Kromě čertovské nadílky zde děti zažijí spoustu zábavy a her při čertohrátkách. Pekelně horké občerstvení je samozřejmostí. A pro ty odvážné je ve sklepě U templářských rytířů připraven pekelně dobrý čertovský guláš a bylinkové mikulášské menu.

Vstup na akci zdarma! Templáři se na vás těší od 09:00 do 18:00 hod.