105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit
Chytněte si své místo v letadle a odleťte na parádní dovolenou v Řecku, v hodnotě 33.000 Kč!

Na Rádiu Jih soutěžíme o 2 značková kola za 40.000 Kč!

Na Rádiu Jih jsme soutěžili o 2 značková kola Norco Storm v hodnotě 40.000 Kč. Výhru věnovaly prodejny, servisy a e-shop Top-Cyklo.cz, Dubňany a Kyjov.
30. 3. 2023

První značkové kolo vyhrála v pondělní Ranní jízdě (20.3.) posluchačka Denisa z Dambořic, která znala dvě číslice z kódu a zbylé dvě uhádla v rámci tipu celého kódu zámku. Číselný kód pro první kolo byl 1978, rok narození jednoho z našich moderátorů.

Druhé značkové kolo vyhrála ve čtvrtečním odpoledním vysílání Rádia Jih posluchačka Hanka z Moravské Nové Vsi. Ona také znala dvě první číslice a zbylé dvě uhádla. Číselný kód pro zámek na druhém kole byl 9690, frekvence Rádia Jih v Uherském Hradišti.

Na Rádiu Jih jsme soutěžili o 2 značková kola Norco Storm v celkové hodnotě 40.000 Kč! Stačilo pozorně poslocuhat každý všední den vysílání Rádia Jih a odemknout čtyřmístný číselný zámek.

Kola věnoval do soutěže oblíbený eshop a servis Top-Cyklo.cz s pobočkami v Dubňanech na Mírové ulici a také v Kyjově na Svatoborské ulici.