88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

S Rádiem Jih každý den 500 Kč na pivo Mazák!

Na Rádiu Jih soutěžíme o poukazy v hodnotě 500 Kč na pivo z Pivovaru Mazák, Dolní Bojanovice.
9. 12. 2022

Od pondělí do pátku soutěžíme ve vysílání Rádia Jih o poukazy v hodnotě 500 Kč na nákup piv a pivních speciálů z Pivovaru Mazák, Dolní Bojanovice.

Piva a pivní speciály si můžete vybrat a vyzvednout v Pivotéce Mazák v Hodoníně na Štefánikově ulici a také přímo v pivovaru, na ulici Hodonínská v Dolních Bojanovicích.

Stačí jen pozorně poslouchat naše vysílání, po výzvě se dovolat do studia na 518 345 678 a zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku. Ta se bude vždy týkat přímo Pivovaru Mazák a správné odpovědi najdete třeba na www.pivovarmazak.cz.

Pivovar Mazák

Pivovar Mazák vyrábí pivo klasickou technologií pouze z přírodních surovin: vody, sladu, chmele a kvasnic. Pivo Mazák je nefiltrované a nepasterizované. První várka byla uvařena 3. března 2011 a vypila se opravdu rychle.

Portfolio pivovaru Mazák tvoří jak klasické ležáky českého či německého stylu, tak i piva svrchně kvašená typu ALE. K výrobě piva používá tuzemské slady a chmely, ale i chmely zahraniční, které nejčastěji uplatňuje ve výrobě speciálních piv.

Mazáka najdeme na webu www.pivovarmazak.cz. V provozu je také e-shop.

Vánoční speciály od Mazáka

  • 13° Vánoční polotmavý speciál

Již tradiční Vánoční speciál načervenalé barvy, který nás vrací k našim začátkům, kdy byl jediným námi vařeným speciálem. Jistotou zůstává vyvážená sladová chuť s příjemným chmelení. Jako vždy nám jde především o dobrou pitelnost.

  • 13° Vánoční světlý speciál

Tento rok jsme se Vám rozhodli nabídnout kromě polotmavého Vánočního speciálu i spodně kvašený speciál světlý. Jedná se o lehkou, středně hořkou třináctku, vařenou pouze z plzeňského sladu a chmelenou převážně novým českým chmelem Blues, který pivu dodává lehce ovocné, bylinné a kořenité tóny. Dobrou chuť, šťastné Vánoce a Nový rok.

  • 13° Dáreček 2022

Každý rok Vás překvapíme něčím jiným. A co bude v dárečku ukryté letos? Letošní Dáreček je Modern Pale Ale s Pomerančovou kůrou. Základ tvoří jemný pale ale v sypání zastoupený spoustou pšeničného sladu a ovesných vloček doplněný ovocně – kořeněnou chutí sušené pomerančové kůry a výrazným chmelením odrůdami Talus a Cashmere.

  • 15° Vánoční IPA

American India Pale Ale jantarové barvy vařený jen a pouze v předvánočním čase. Jeho vůně je příjemně citrusová s jasným podílem borovicových silic. Jeho chuť nepopírá přítomnost karamelového sladu, přesto je dostatečně suchá a podporuje pitelnost.

  • 18° Vánoční Stout se skořicí

Tento černočerný silák má svou čokoládovou chuť doladěnou lehkým skořicovým nádechem, získaným z vlastního macerátu z Cejlonské BIO skořice od Sonnentor.cz. Zpříjemněte si chladné počasí tímto lahodným pivem s typickou vůní a chutí, která k tomuto počasí patří.