88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Vyhrajte 3denní relaxační pobyty ZADARMO!

Každý všední den rozdáváme 3denní relaxační pobyty pro 2 osoby v Penzionu Zaječák v Zaječí.
10. 2. 2023

Nadělujeme vám 3 dny pohody, klidu a dobré nálady. 3 dny, které si rozhodně zasloužíte! Odpočiňte si od práce, starostí, rodinných povinností a načerpejte během 3 dnů a 2 nocí novou energii!

Rádio Jih a Penzion Zaječák vám každý den nadělují 3denní relaxační pobyty pro 2 osoby! A pozor! Vybrat si je můžete do konce roku 2023, takže žádná velká starost s nahlašováním volna v práci!

3denní relaxační pobyty od Rádia Jih a Penzionu Zaječák zahrnují krásné ubytování pro 2 osoby na 2 noci, plnou penzi (snídaně, obědy, večeře), neomezenou konzumaci nealko nápojů, džusů, kávy a sudového vína. A dále třeba přístup do vířivky a mnoho dalšího!

Jak se do soutěže zapojit?

Stačí pozorně poslouchat vysílání Rádia Jih od pondělí 13. února do pátku 17. února v čase Ranní jízdy Rádia Jih (05 – 10 hod.). Pošlete během ranního vysílání registrační sms nebo whatsapp zprávu na číslo 606 703 889 ve tvaru „Chci relax od Rádia Jih. Vaše jméno a příjmení“. A pak už jen stačí mít dobrý postřeh, až vám zavoláme.

3denní relaxační pobyt totiž získáte v případě, že se vám dovoláme do 3 zaznění vyzváněcího tónu. Zavolat vám můžeme kdykoli v průběhu Ranní jízdy Rádia Jih (samozřejmě, pokud se zaregistrujete).

Registrační sms posílejte pro každý den novou, to abychom věděli, že jste připraveni vyhrát a máte telefon u sebe. Díky, že posloucháte a držíme palce, ať se štěstí usměje právě na vás! O pobyty soutěžíme každý den!

3 dny relaxu v Penzionu Zaječák

Více fotografií a další informace na www.penzionzajecak.cz


Partnerem soutěže je Penzion Zaječák

Penzion Zaječák je milé, přátelské a útulné místo ve vinařské obci Zaječí na jižní Moravě. Jen kousek od Pálavy a Lednicko-valtického areálu. Přesně tam, kde se natáčely populární Bobule. Budete se u nás cítit jako doma a možná ještě líp, protože si báječně odpočinete. Máme 2 bazény, z toho 1 vyhřívaný, vířivku pod sluncem a hvězdami, saunu, dětské hřiště, pískoviště, trampolínu, koš na basketbal, pingpongový stůl, koloběžky, kulečník, šipky, fotbálek, grily… Ve vlastním vinném sklepě vám rádi připravíme degustaci vín nebo pálenek včetně rautu.

Pobyty nabízíme s poctivou a vydatnou domácí snídaní formou teplého a studeného bufetu. Součástí penzionu je stylová restaurace s terasou, kde v létě voní květiny a bylinky. V pracovních dnech u nás máte kromě sezonního jídelníčku na výběr z několika cenově výhodných denních jídel včetně polévky, někdy i dezertu a výtečné kávy.

Všechny naše pokoje a apartmány jsou moderně a pohodlně zařízené včetně kabelové televize, bezplatné WiFi, zabezpečenou úschovnu kol a parkovací místa hlídaná kamerami.

Skvělá poloha mezi Pálavou a Lednicko-valtickým areálem nabízí skvělé možností výlety autem i pro cyklisty díky husté síti stezek. A mějte na paměti, že mnohem lepší než 100krát číst je přijet, zažít a ochutnat. Tak si zasoutěžte a podívejte se na www.penzionzajecak.cz.