88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit
Vyhrajte 30.000 Kč na nové vybavení koupelny či kuchyně!

Vyhrajte postel snů v hodnotě 17.000 Kč za 1 fotku!

Chcete se už konečně pořádně vyspat? Bez vrzání postele a bolestí za krkem? Vyhrajte postel snů od Rádia Jih a prodejny Interiér Nábytek Kyjov!
15. 5. 2023

Na Rádiu Jih až do pátku 26. května soutěžíme o postel snů. Vyhrát ji můžete za 1 jedinou fotku z vaší současné postele, kterou nám pošlete přes níže uvedený formulář. A pak už stačí jen v pátek 26. května poslouchat Ranní jízdu Rádia Jih. Pokud zazníte mezi finalisty a dovoláte se do studia jako první, tak vyhráváte postel snů v hodnotě 17.000 Kč!

Postel snů? Postel Vário!

Postel Vário patří poprávu mezi nejoblíbenejší postele. Součastí postele jsou dva polohovací rošty s polohováním hlavy i nohou. Pod rošty se nachází velký uložný prostor s přístupem od nohou. Lůžko vhodné pro různé typy matrací. Kvalitní kování a spojovací materiál bez použití plastových součástek. Postel snů do soutěže věnovala prodejna Interiér Nábytek Kyjov!

Jak vyhrát postel snů?

Je to jednoduché! Pošlete nám fotku z vaší současné postele! Pojetí se meze nekladou! Usmívejte se, spěte, skákejte, jezte, válejte se … Fotku k nám do Rádia Jih zašlete přes níže uvedený formulář.

Všechny fotky posléze projdeme a ty nejhezčí vybereme do velkého finále! To proběhne v pátek 26. května 2023 v Ranní jízdě Rádia Jih (05 – 10 hod.). Ve velkém finále vyhlásíme 10 finalistů, pokud se dovoláte do studia Rádia Jih, na linku 518 345 678, jako první – tak vyhráváte!

Partnerem soutěže je Interiér Nábytek Kyjov

Interiér Nábytek Kyjov s prodejnou v Kyjově, na Svatoborské ulici 101, vedle Hechtu.

Nabízí kvalitu renovovaných českých a slovenských výrobců nábytku, s důrazem na kvalitu a to vše za příznivé ceny. Jako prodejci mají letité zkušenosti a můžou vám nabídnout široké spektrum kvalitního nábytku postelí, sedacích souprav, matrací. Nabízí také zdravotní matrace a polštáře s nejvyšší zdravotní certifikací na našem trhu, a to aktuálně s 15% slevou!

Chci poslat soutěžní fotku