88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit
Vyhrávejte 10.000 Kč každý všední den v 10:00 hod.!

Vyhrajte si na Rádiu Jih luxusní piknik od Zarazického vinařství

Ve středeční a páteční Ranní jízdě Rádia Jih soutěžíme o luxusní piknik ve vinohradu od Zarazického vinařství v hodnotě 3.000 Kč!
13. 6. 2023

Poslouchejte středeční (14.6.) a páteční (16.6.) Ranní jízdu Rádia Jih a vyhrajte si luxusní piknik od Zarazického vinařství v hodnotě 3.000 Kč, a to v příjemném prostředí rodinného vinohradu s výhledem na Bílé Karpaty a Chřiby.

Piknik je skvělá příležitost pro rodinnou oslavu, výročí, rozlučku se svobodou nebo jako přátelské posezení. Součástí pikniku jsou 3 rozmanitá vína rodinného vinařství ze Zarazic, doplněna kvalitními sýry a uzeninami, dále jsou součástí domácí zákusky, tapas, olivy a sezónní ovoce a zelenina.

Partnerem soutěže je Zarazické vinařství

Zarazické vinařství – Jsme malé rodinné vinařství, navazujeme již 3. generací na vinařství a vinohradnictví v naší rodině. Naše vinařství se nachází v moravské vinařské oblasti, podoblasti slovácké, v obci Veselí nad Moravou.

Našim dlouholetým cílem je vyrábět jemná a elegantní vína z našich hroznů. Zárověň vytváříme i vína speciální (Frizzante) v malých šaržích, která jistě zaujmou milovníky vína. Naše průměrná roční produkce činí 8 000 lahví.

Poznejte i vy Zarazické vinařství