88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit
Vyhrajte 30.000 Kč na nové vybavení koupelny či kuchyně!

Famózní! Cimbálová muzika Grajcar z Dolních Bojanovic odjede turné s kapelou Kryštof

Famózní a neskutečná zpráva přichází z Dolních Bojanovic! Zdejší Cimbálová muzika Grajcar odjede s kapelou Kryštof příští rok letní turné po moravských a českých zámcích.
5. 12. 2022

Nejoblíbenější hity jedné z nejúspěšnějších kapel v ČR – Kryštof, zazní příští rok v létě v unikátním folklórním podání!

Zaslouží se o to spojení CM Grajcar z Dolních Bojanovic právě s kapelou Kryštof. Obě seskupení si připravila na období od června do září sérii vystoupení pod širým nebem v kulisách nejkrásnějších zámků s názvem „Jenom písničky open-air na zámcích“.

Nejbližšími zastávkami tohoto jedinečného hudebního spojení jsou pro nás zámky ve Valticích (1. července) a ve Slavkově u Brna (8. září). Předprodej vstupenek bude spuštěn v pátek 9. prosince.

S CM Grajcar z Dolních Bojanovic se pravidelně můžete setkat na Mezinárodním folklorním festivalu ve Strážnici nebo na řadě plesů, koštů vín, hodů či jiných zábav. Za dobu své činnosti se zúčastnila desítek folklorních, folkových či multižánrových festivalů. Na kontě má i úspěšná alba s folklórními úpravami světoznámých hitů.

CM Grajcar je také stálou součástí playlistu Rádia Jih Cimbálka na 91.4 FM.

Ps.: Malá ochutnávka toho, na co se můžeme těšit, se objevila na Facebooku kapely Kryštof už v uplynulých dnech.