88.9 FM Jižní Morava, Hodonín a Kyjov
101.4 FM Břeclav
105.1 FM Brno
96.9 FM Uherské Hradiště
98.0 FM Zlín
Jak nás naladit

Děkujeme za rok 2023

V roce 2023 jsme toho společně hodně zažili!

I nadále jsme si zachovali tvář jediného pravého jihomoravského rádia, které se věnuje 100% našemu regionu. Netěžili jsme z negativních zpráv letošního roku, naopak jsme naplno využili potencionálu regionálních informací, atraktivních soutěží, skvělé zábavy, hudebního formátu hitů pro dobrou náladu a celkově rádia jako média, které je každodenním příjemným společníkem.

Do našeho týmu jsme uvítali dvě nové moderátorské posily – Vlasťu Macíka a Mirka Šafránka. Oba s více než 15ti letou zkušeností za mikrofonem.

V průběhu roku jsme také nahradili naší dosavadní soutěž o peníze pod názvem „Hvězdný lov“ za novou, která si okamžitě získala přízeň našich posluchačů.
Každý všední den mohou posluchači Rádia Jih vyhrávat úderem 10. hodiny dopolední rovných 10.000 Kč! Zahrajte si i vy s námi soutěž „10 tisíc v 10“.

Atraktivních soutěží jsme ale ve vysílání Rádia Jih nabídli mnohem víc! Posluchači během roku vyhrávali luxusní leteckou dovolenou v Řecku, bazén v hodnotě 20.000 Kč, vířivku za 15.000 Kč, značkové horské kolo v hodnotě 40.000 Kč a také jsme na jaře a na podzim oblékali celou jižní Moravu do značkového oblečení Vigoss Jeans.

I letos jsme do vysílání zařadili nespočet speciálních programů, živých vysílání z nejlepších akcí v regionu a ty také mediálně podporujeme.

Naše dnes už tradiční Summer Jihpárty v Dubňanech navštívil rekordní počet návštěvníků!

Děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku Vám přejeme mnoho osobních i pracovních úspěchů.

Těšíme se na spolupráci v roce 2024.

Rádio Jih – Rádio jižní Moravy

Reklama v rádiuJak nás naladit